minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTO/ “Shqipëria e bukur”, Rama poston pamjen fantastike nga Golemi - Struga.net

FOTO/ “Shqipëria e bukur”, Rama poston pamjen fantastike nga Golemi

0
❤

Kryeministri Rama po e bën traditë publikimin çdo mbrëmje të një fotoje ku paraqiten bukuri natyrore të Shqipërisë.

Plazhi i Golemit, u promovua sot nga kryeministri Edi Rama në rubrikën e tij “Shqipëria e bukur”.

Kryeministri Rama ka publikuar një foto fantastike nga perëndimi në Golem, ku shihet edhe një balonë me imazhin e buzëqeshur.

Plazhi i Golemit është një nga vendet më të preferuar të turistave nga Kosova, Maqedonia Veriut, si dhe nga Polonia, Ukraina, Çekia etj, të cilët edhe këtë vit erdhën për të pushuar në këtë vend. (TemA)

#BeautifulAlbania ❤#Golem 😊

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 30 août 2020

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy