minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTO: Tentohet të digjet makina e konsullatës shqiptare në Selanik - Struga.net

FOTO: Tentohet të digjet makina e konsullatës shqiptare në Selanik

0

Makinës së konsullatës shqiptare në Athinë është tentuar ti vihet flaka mbrëmjen e sotme.

Ngjarja është raportuar nga mediat vendase, të cilat shkruajnë se në Selanik, një person i panjohur, është afruar pranë makinës së konsuallatës shqiptare dhe i ka vënë flakën.

Të njëjtat media, shtojnë më tej se autori, ende i paidentifikuar, vendosi pllaka parafine në gomën e përparme në anë të majtë të automjetit dhe më pas i vuri zjarrin.

Sakaq policia e Selanikut ka nisur hetimet për të identifikuar personin dhe zbardhur ngjarjen.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy