minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTO/ Topallit i mungon politika, nostalgjia: Sa shpejt kalojnë vitet. 3 vite me parë, me kryetaren e Parlamentit Italian! - Struga.net

FOTO/ Topallit i mungon politika, nostalgjia: Sa shpejt kalojnë vitet. 3 vite me parë, me kryetaren e Parlamentit Italian!

0

Ish kryetares së Parlamentit, njëherësh dhe ish nënkryetare e PD Jozefina Topalli me sa duket i mungon shumë politika.

Në një foto të postuar në adresën e saj në rrjetin sociale, të dalë tre vite më parë me homologen italiane Laura Boldrini, Topalli shprehet se viktet kalojnë shpejt.

“3 vite me parë!

Sa shpejt kalojne vitet!

Me Kryetaren e Parlamentit Italian!”, poston Topalli në rrjetin social foton me Baldrinin, të shoqëruar me këto fjali të shkurtëra.

Madje ky është dhe një sinjal se pritet së shpejti rikthimi i saj në politikën aktive, ndoshta jo nën siglën e PD.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy