minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: 44-vjeçarja Inis Gjoni e “pamëshirshme” me fansat, “tërbon” rrjetin me pozat seksi - Struga.net

FOTOT: 44-vjeçarja Inis Gjoni e “pamëshirshme” me fansat, “tërbon” rrjetin me pozat seksi

0

Duket se Inis Gjoni ka bërë pakt me ‘djallin’ për të mbetur gjithmonë e re dhe seksi, njësoj sikurse u shfaq në ekran 20 vite më parë.

Sot është 44 vjeçe dhe nënë e një vajze por siç mund ta shikoni, format trupore nuk e kanë ‘tradhtuar’.

Inisi është shfaqur në plazh me një palë rroba banjoje pasqyrë duke i ‘verbuar’ të gjithë pushuesit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy