minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: “Arkivol i artë, lule dhe lotë”, përcillet në banesën e fundit njeriu që ngriti në këmbë Shtetet e Bashkuara - Struga.net

FOTOT: “Arkivol i artë, lule dhe lotë”, përcillet në banesën e fundit njeriu që ngriti në këmbë Shtetet e Bashkuara

0

Është përcjellë në banesën e fundit George Floyd, 46 vjeçari i cili ngriti në këmbë Shtetet e Bashkuara të Amerikës pasi u vra padrejtësisht nga policia.

Vrasja e tij prodhoi revolta popullore, ku prej ditësh protestuesit janë mbledhur për të kërkuar drejtësi.

Trupi i pajetë i George Floyd qëndronte i shtrirë në një arkivol ngjyrë ari të mbuluar me lule, ku mjaft miq dhe qytetarë të zakonshëm kryhen homazhe. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy