minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Babai i Bebe Rexhës kritikon ashpër këngëtaren: Ti mund jesh seksi dhe gjithçka por duhet të kesh klas dhe të tregohesh e zgjuar - Struga.net

FOTOT/ Babai i Bebe Rexhës kritikon ashpër këngëtaren: Ti mund jesh seksi dhe gjithçka por duhet të kesh klas dhe të tregohesh e zgjuar

0
Babi i Bebe Rexhës, me origjinë nga Dibra por që prej vitesh është zhvendosur në SHBA, shpesh kritikon këngëtaren tashmë me famë ndërkombëtare, të bijën e tij Bebe Rexha.

Bebe e tregon këtë gjë, madje me humor pak kohë më parë ajo tha se nuk i fliste për shkak të planeve në klipin muzikor.

Së fundmi, Bebe Rexha ka postuar një video ku në sfond dëgjohet i ati i saj teksa e kritikon për veshjet seksi dhe se për të qenë “class”, duhet të marrë shembull nga e ëma.

“Ti mund jesh seksi dhe gjithçka, por të kesh klas dhe të tregohesh e zgjuar… dhe gjithçka që dëshiron të bësh, bisedo më nënën tënde. Nëna jote është shumë …”, dëgjohet në videon e publikuar nga Bebe.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy