minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Balla në kërkim të “peshkut të madh” - Struga.net

FOTOT: Balla në kërkim të “peshkut të madh”

0

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së Taulant Balla po kalon disa ditë pushime në Sarandë.

Por duke qenë se koha ditët e fundit ka qenë e papërshtatshme për plazh, pasi dielli ka munguar, Balla e ka shfrytëzuar duke peshkuar.

Ai ka publikuar fotot në rrjetet sociale dhe duket se gjuetia nuk i ka shkuar aspak keq pasi në grep ka rënë një peshk goxha i madh.

Me sa duket mesazhi i tij është i qartë për kapjen e peshqve të mëdhenj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy