minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: Bëhet prind “burri” që mbajti për 9 muaj beben në bark - Struga.net

FOTOT: Bëhet prind “burri” që mbajti për 9 muaj beben në bark

0

Ju kujtohet Danna Sultana dhe Esteban Landrau, çifti transgjinor që bëri bujë nëpër mediat e huaja disa kohë më parë?

Ata kanë vendosur të sjellin në jetë fëmijën e tyre të parë. Danna Sultana, qe ka lindur mashkull dhe identifikohet si femër është bërë mjaft e famshme pasi u lidh me Esteban Landrau, qe ka lindur femër dhe identifikohet si mashkull.

Çifti u njoh nga e gjithë bota pasi Estebani postoi foto me barkun e rrumbullakosur. Ai ishte shtatzënë.

Sipas mediave të huaja, çifti u bë me fëmijë në mënyrë të natyrshme pasi që të dy kanë organet e tyre natyrore.

Së fundmi ka lindur dhe djali i tyre të cilin e kanë quatuar Ariel dhe çifti është më i lumtur se kurrë.

“Ti erdhe në jetën time për të më mësuar të dua pa kushte”, ka shkruar Danna në një foto që ka pozuar pranë djalit të saj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy