minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT/ “Çifti aventurier”: Një ditë rafting me Balina Bodinaku dhe Andi Bushati - Struga.net

FOTOT/ “Çifti aventurier”: Një ditë rafting me Balina Bodinaku dhe Andi Bushati

0

Andi Bushati me bashkëshorten e tij Balina Bodinaku duket se janë të apasionuar pas sporteve të ujit dhe jo vetëm.

Çifti simpatik ka përfituar nga pushimet që të ushtrojnë pasionet e tyre, kësaj here në rafting.

Këtë fundjavë bankierja dhe analisti e kanë kaluar në gjirin e Kakomesë nga ku edhe janë shkrepur fotot.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy