minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Faqja e njohur: 15 plazhet që duhen vizituar këtë vit në Shqipërinë e bukur - Struga.net

FOTOT/ Faqja e njohur: 15 plazhet që duhen vizituar këtë vit në Shqipërinë e bukur

0

Shqipëria do ju befasojë, shkruan autorja Krishna Teja në artikullin që ka publikuar për vendin tonë në blogun e njohur turistik, pickyourtrail.com. Fokusi është tek plazhet, për të cilat siç shkruhet në blog duhen vizituar patjetër këtë vit.

”Vija jugore bregdetare e Shqipërisë është e mbushur me fshatra të bukur, rrugët me kalldrëm dhe plazhe me ujëra të kthjellëta.

Shqipëria ka shumë befasi, është kthyer një destinacion i njohur veror. Vija bregdetare befasuese dhe plazhet e mrekullueshme janë arsyet pse ky vend tërheq kaq shumë turistë.

Riviera Shqiptare është ”shtëpia” e shumë vendeve interesante dhe nëse planifikoni të udhëtoni, ju rendisim 15 plazhet më të mira që duhet të vizitoni në vitin 2020.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy