minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT/ Forcat Speciale me mision në Gjermani, Xhaçka: Treguan aftësitë më të mira krah 4000 kolegëve aleatë - Struga.net

FOTOT/ Forcat Speciale me mision në Gjermani, Xhaçka: Treguan aftësitë më të mira krah 4000 kolegëve aleatë

0
🇦🇱

Ministrja e Mrojtjes, Olta Xhaçka me anë të një postimi në rrjetet sociale ka publikuar disa foto nga Forcat Speciale shqiptare gjatë stërvitjes krah 4000 kolegëve aleatë e partnerë nga Shtetet e Bashkuara, Gjeorgjia, Letonia, Lituania, Moldavia, Maqedonia e Veriut, Rumania dhe Ukraina në stërvitjen SaberJunction 20, në bazat ushtarake Grafenwoehr dhe Hohenfels në Gjermani.

Sipas Xhaçkës Forcat Speciale shqiptare treguan aftësitë e tyre më të mira krah 4000 kolegëve aleatë e partnerë.

Postimi i Xhaçkës:

Forcat Speciale shqiptare treguan aftësitë e tyre më të mira krah 4000 kolegëve aleatë e partnerë nga Shtetet e Bashkuara, Gjeorgjia, Letonia, Lituania, Moldavia, Maqedonia e Veriut, Rumania dhe Ukraina në stërvitjen #SaberJunction 20, në bazat ushtarake #Grafenwoehr dhe #Hohenfels në Gjermani.
#NeJemiNATO

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy