minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: “Hajde të…”, i riu e ngacmoi, moderatorja e Top Channel reagon e revoltuar: Shpellar, iu thaftë asaj që ta lë ty - Struga.net

FOTOT: “Hajde të…”, i riu e ngacmoi, moderatorja e Top Channel reagon e revoltuar: Shpellar, iu thaftë asaj që ta lë ty

0

Moderatorja Fjoralba Ponari ka reaguar e revoltuar për rastet e abuzimit seksual në vendin tonë. Ajo ka ndarë llogarinë e saj në Instagram lajme të shumta përdhunimi, duke dhënë opinionin personal.

“Edhe sa raste të tilla duhet të ketë, që të shqitemi nga kafenetë dhe të reagojmë?”- shkruan moderatorja e revoltuar krahas postimeve.

Por një ndjekësi nuk i ka pëlqyer komenti e Fjoralbës, ndaj i shkruan një mesazh. Ndjekësi sugjeron që “të kapë” njëherë Fjoralbën, duke përdorur fjalor tepër seksual me të.

Moderatorja i është kthyer e revoltuar, duke i vënë fajin gjithashtu nënave shqiptare që rrisin djem të tillë.

“Hëngsh veten dhe iu thaftë asaj që ta lë ty! Shpellar! U lumtë moj nëna shqiptare për bijtë që keni rritur!”– janë fjalët e saj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy