minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: Ishte harruar prej kohësh, zbulohet garazhi i mbushur me makina klasike - Struga.net

FOTOT: Ishte harruar prej kohësh, zbulohet garazhi i mbushur me makina klasike

0

Një garazh i mbushur me makina të vjetra luksoze është zbuluar në Surrey të Anglisë.

Garazhi ndodhej në një pronë të braktisur prej vitesh dhe makinat që kanë një vlerë prej më shumë se 1 milion dollarësh ishin të mbuluara nga pluhuri.

Një prototip i Bristol Bullet, një Bentley Continental Flying Spur dhe një taksi Beardmore e vitit 1957 janë disa nga makinat e zbuluara nga një djalë që po bënte video për YouTube.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy