minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: Ja si do jetë Kopshti 42 në Tiranë, me park lojërash dhe çerdhe të integruar - Struga.net

FOTOT: Ja si do jetë Kopshti 42 në Tiranë, me park lojërash dhe çerdhe të integruar

0

Partia Demokratike tha sot se Kopshti 42 në Tiranë nuk do të rindërtohet, pasi aty do të ngrihet një pallat.

Por, me sa duket PD ka dalë bllof pasi Bashkia e Tiranës ka publikuar fotot e projektit të rindërtimit të Kopshtit 42, ku parashikohet të integrohet edhe një çerdhe.

Siç mund të shikohet edhe nga fotot, në dispozicion të vogëlushëve do të vihen 3 godina, të bashkuara me njëra – tjetrën, ku përfshihen dhe parku i lojërave dhe tarraca të gjelbra.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy