minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Kejvina “torturon” fansat me pozat e fundit - Struga.net

FOTOT: Kejvina “torturon” fansat me pozat e fundit

0

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj, por gjithashtu edhe për jetën personale.

Ish-velina është shumë e ndjekur në Instagram, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj, dhe sigurisht nuk mungojnë as foto mjaft provokative.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar një foto ku vjen krejt ndryshe nga herët e tjera. E veshur me një fustan blu të gjatë, modelja duket tepër joshëse.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy