minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Kida përsëri me bikini, provokon fansat në Instagram - Struga.net

FOTOT: Kida përsëri me bikini, provokon fansat në Instagram

0

Së fundmi, Kida i ka shtuar fotografitë e saj seksi në rrjetet sociale.

Ajo në Instagram ka hedhur një postim ku shihet se përsëri ka pozuar me bikini me shumë stil, duke u munduar t’i nxjerr në pah linjat trupore.

Padyshim që këngëtarja pëlqehet shumë dhe ndjekësit kanë reaguar pozitivisht. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy