minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Ky është artisti që mund të shndërrohet në çdo artist botëror, burrë apo grua qoftë falë… grimit - Struga.net

FOTOT: Ky është artisti që mund të shndërrohet në çdo artist botëror, burrë apo grua qoftë falë… grimit

0

Një djalë britanik mund të kthehet në çdo të famshmëm me anë të aftësisë së tij të transformimit të cilat janë befasuese.

Alexis Stone është një artist me famë botërore britanike që ka shumë ndjekës në Instagram dhe është goxha i njohur në internet për aftësitë e tij në grim.

Artisti që nuk ka bërë asnjë shkollë apo kurs, shndërron veten në çdo personazh të famshëm, midis tyre Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Adele, Billie Eilish dhe Madonna.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy