minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Modelja e famshme tregon format prefekte - Struga.net

FOTOT: Modelja e famshme tregon format prefekte

0

Ajo po qëndron në jugun e Francës, për të kaluar disa ditë relaksi.

Dhe Kimberley Garner duket se po shijon mjaft mirë pushimin në vendin evropian, pasi u pa duke bërë plazh në St Tropez.

Ish ylli i Made In Chelsea u shfaq mjaft në formë teksa ishte veshur me bikini. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy