minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Moderatorja shqiptare poston pozat ‘hot’ nga Turqia - Struga.net

FOTOT: Moderatorja shqiptare poston pozat ‘hot’ nga Turqia

0

Moderatorja sportive, Lejla Kraja shpesh tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe fizikun perfekt, të cilin shumë vajza e ëndërrojnë.

Bukuroshja po shijon pushimet dhe postimet në rrjete sociale nuk mungojnë. Por ajo që na shqetësoi është vendndodhja e saj, Turqi.

Lei Kraja ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni dhe si rezultat gëzon pasaportë amerikane.

Duket se kjo i ka dhënë mundësinë për të lëvizur lirshëm jashtë Shqipërisë edhe në një kohë kur kjo është e ndaluar, për shkak të frikës dhe masave të forta për parandalimin e përhapjes së pandemisë së koronavirusit.

Moderatorja në postimet e saj është parë në shoqërinë e mikeshën e saj, balerinës Adela Rami.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy