minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: Momentet e sikletshme të yjeve në tapetin e kuq - Struga.net

FOTOT: Momentet e sikletshme të yjeve në tapetin e kuq

0

Jo gjithmonë parakalimet e yjeve në tapetin e kuq, janë për tu mbajtur mend për mirë.

Ka disa momente, apo reagime të VIP-ave që janë shumë të sikletshme dhe këta të fundit nuk do kishin dëshirë t’i rikthenin në memorie.

Ja disa prej tyre.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy