minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Pas fotove nudo, Rita Ora ‘godet’ sërish me pozat seksi - Struga.net

FOTOT: Pas fotove nudo, Rita Ora ‘godet’ sërish me pozat seksi

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka argëtuar fansat e saj me foto provokuese.

Para disa ditësh ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat dukej tejet seksi nudo.

Ndërkohë jo më larg se dje këngëtarja ka publikuar disa imazhe të tjera në bikni dhe duket po aq sensuale.

E veshur me bikini të cilat i zbulojnë shumë, Rita Ora tregoi format perfekte. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy