minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Plas gallata në rrjetet sociale me ‘avionët’ e drogës - Struga.net

FOTOT/ Plas gallata në rrjetet sociale me ‘avionët’ e drogës

0
4

Pas humorit që shkaktoi në Kuvend akuza e ish- kryeministrit Sali Berisha për trafik droge me avionë në Divjakë dhe në autostradën Levan- Tepelenë, humori ka shpërthyer edhe online.

2

3

5

6

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy