minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: “Të ka ik perdja, je fryrë shumë nga pas”, Luana sherr me komentuesit që i përmendin photoshop-in - Struga.net

FOTOT: “Të ka ik perdja, je fryrë shumë nga pas”, Luana sherr me komentuesit që i përmendin photoshop-in

0

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca vihet shpesh në qendër të vëmendjes, e një nga këto është përdorimi i photoshop-it.

Së fundmi bukuroshja e njohur postoi një foto me bikini buzë detit, me flokët lëshuar teksa rrezatonte dhe dukej shumë seksi.

Por gjithmonë ka një por, ndjekësit filluan të komentonin se shumë detaje brënda fotos ishin deformuar për shkak të përdorimit të photoshopit.

Komentuesi: Dhe hekuri i shtrembëruar

Luana Vjollca: Dhe negativiviteti yt

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy