minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT: Zhvishet modelja e famshme, tregon linjat me bikini - Struga.net

FOTOT: Zhvishet modelja e famshme, tregon linjat me bikini

0

Alessandra Ambrosio ka shfaqur figurën e saj mahnitëse derisa po shijon pushimet në plazhin e Malibus në Kaliforni.

Modelja 39 vjeçare dukeh mjaft në formë teksa mbate veshur një palë bikini të vogla.

Gjithashtu ajo nuk ka hezituar që të bëjë dhe një lojë volejbolli me miqtë e saj. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy