minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Grida Duma publikon foton nga protesta kundër përdhunimit, habit ‘look-u’ i ri i ish-deputetes së PD - Struga.net

Grida Duma publikon foton nga protesta kundër përdhunimit, habit ‘look-u’ i ri i ish-deputetes së PD

0

Protestës kundër abuzimit në Bulevardin “Nënë Tereza” i janë bashkuar edhe personazhe ta njohur të ekranit.

Së fundmi, ka qenë ish-deputetja e PD Grida Duma, e cila ka publikuar një foto, ku shfaqet krah disa vajzave të reja dhe moderatores Eni Vasili.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve ka marrë ndryshimi i ‘look-ut’ të Dumës, e cila si rrallëherë ka bërë kaçurrela.

Kujtojmë se kjo protestë mori spunto nga rasti i fundit i përdhunimit të 15-vjeçares nga roja i shkollës dhe të rinj në Kamëz.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy