minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Gushti i punës për PD-në, anëtarja e komisionit të Vlerësimit të kandidatëve: Vijojmë me intensitet - Struga.net

Gushti i punës për PD-në, anëtarja e komisionit të Vlerësimit të kandidatëve: Vijojmë me intensitet

0

Enriketa Papa anëtarja e Komisionit të Vlerësimit në PD për kandidaturat ka postuar së fundmi një foto nga selia blu ku shkruan se puna vijon me intensitet për të vlerësuar kandidatët deri në shtator.

Më pas anëtarësia e PD do të shprehet sërish dhe më pas do të fillojë fushata.

Besnik Mustafaj, Genc Ruli, Bujar Nishani, Mark Marku dhe Enriketa Papa janë anëtarët e Komisionit që do vlerësojnë kandidaturat për deputet dhe kryebashkiak të PD në zgjedhjet e ardhshme.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy