minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Habit Ermal Mamaqi: Jam xheloz për Ledrin, pse mami e ka bërë aq të bukur - Struga.net

Habit Ermal Mamaqi: Jam xheloz për Ledrin, pse mami e ka bërë aq të bukur

0

Ermal Mamaqi nuk ndalet me humorin e tij në rrjetet sociale.

Së fundi aktori i humorit ka publikuar një foto të mamit të reperit Ledri Vula, Xheraldinës, dhe shumë ndjekës kanë menduar se është photoshop pasi ngjashmëria në fytyrë me aktorin është e madhe.

Duke vënë re ngjashmërinë Ermali ka shprehur “xhelozinë” ndaj reperit. Si gjithnjë me humorin që e karakterizon, krahas fotos shkruan:

“Jam xheloz që @xheraldina (mami Ledrit), e ka bërë @ledrivula aq të bukur, kur në fakt unë i ngjaj më shumë asaj se mamit tim”, shkruan ai krahas fotos së Xheraldinës.

Kjo ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjet dhe ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy