minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
I infektuar më Covid-19, ish ministri i Brendshëm fiton betejën me virusin - Struga.net

I infektuar më Covid-19, ish ministri i Brendshëm fiton betejën me virusin

0

Drejtori i përgjithshëm i Entit Kombëtar të Banesave, qe ka qene dhe minister i Brendshem, Stefan Cipa, e ka fituar betejën me Covid-19.

Cipa ka qenë i infektuar me Covid-19, ndërsa ka arritur ta fitojë betejën.

Ditën e sotme mësohet se Cipa pas 14 ditësh në karantinë është shëruar.

Kujtojmë që situata në vendin tonë nga pandemia e koronavirusit është e rënduar.

Ditën e djeshme Ministria e Shëndetësisë njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit e kishin humbur jetën nga Covid 5 persona, ndërsa u shënuan 112 raste të reja.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy