minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Jakup Krasniqi, morali i shitur politik - Struga.net

Jakup Krasniqi, morali i shitur politik

0

Në rast se Jakup Krasniqi jep dorëheqje atëherë i mbetet PDK-së që të bëjë përzgjedhjen dhe kandidimin e një personi tjetër për postim e kryetarit të kuvendit.Krijimi i subjektit të ri politik do ta shtyj kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqin që të jap dorëheqje nga ky post. Krasniqi, në postin e kryetarit të Kuvendit erdhi me votat e Partisë Demokratike të Kosovës, derisa i takon po kësaj partie që ta bëjë shkarkimin e tij nga ky post, për shkak të kalimit të tij në një subjekt tjetër politik.Mirëpo, PDK-ja, jo se nuk po donë ta shkarkoj Krasniqin nga ky posti, mirëpo asaj po i hasë “sharra në gozhdë”, për shkak se nuk e ka numrin… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy