minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Koronavirusi, Balla: Vijon dërgimi i vakteve derë më derë për të moshuarit e Elbasanit - Struga.net

Koronavirusi, Balla: Vijon dërgimi i vakteve derë më derë për të moshuarit e Elbasanit

0
🍵🍝Askush s’do mbetet kurrë vetëm – distanca sociale veç na lehtëson betejën, duke mos harruar solidaritetin! 🍲🍎🍞Telefono të moshuarit pranë teje për kujdes ☎🙏🏻🔴 ME NDIHMËN E ZOTIT, NE DO TË DALIM MË TË MIRË DHE MË TË FORTË NGA KJO LUFTË! 🔴 FRIKË ASPAK, KUJDES PO!

Publiée par

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla deklaron se vijon edhe gjatë ditës së sotme dërgimi i vakteve ose ushqimeve bazë derë më derë për të moshuarit e Elbasanit që janë vetëm.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla thekson se askush nuk do të mbetet kurrë vetëm dhe se distanca sociale na lehtëson betejën, duke mos harruar solidaritetin.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Edhe sot vazhdon dërgimi i vakteve ose ushqimeve bazë derë më derë për të moshuarit e Elbasanit që janë vetëm! 🍵🍝

Askush s’do mbetet kurrë vetëm – distanca sociale veç na lehtëson betejën, duke mos harruar solidaritetin! 🍲🍎🍞

Telefono të moshuarit pranë teje për kujdes ☎🙏🏻

🔴 ME NDIHMËN E ZOTIT, NE DO TË DALIM MË TË MIRË DHE MË TË FORTË NGA KJO LUFTË!

🔴 FRIKË ASPAK, KUJDES PO!

#QËNDRONËSHTËPIEdhe sot vazhdon dërgimi i vakteve ose ushqimeve bazë derë më derë për të moshuarit e Elbasanit që janë vetëm! 🍋🍵🍝Askush s’do mbetet kurrë vetëm – distanca sociale veç na lehtëson betejën, duke mos harruar solidaritetin! 🍲🍎🍞Telefono të moshuarit pranë teje për kujdes ☎🙏🏻🔴 ME NDIHMËN E ZOTIT, NE DO TË DALIM MË TË MIRË DHE MË TË FORTË NGA KJO LUFTË! 🔴 FRIKË ASPAK, KUJDES PO!

Publiée par Taulant Balla sur Mercredi 18 mars 2020

Share. Twitter Facebook Pinterest LinkedIn Tumblr Email

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy