minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Kreshnik Spahiu: Ne s’duhet ti urojmë vdekjen prindërve të Ramës, Berishës, Metës apo Bashës! Duhet ti ekzekutojmë politikisht. Burrat s’merren me kufoma - Struga.net

Kreshnik Spahiu: Ne s’duhet ti urojmë vdekjen prindërve të Ramës, Berishës, Metës apo Bashës! Duhet ti ekzekutojmë politikisht. Burrat s’merren me kufoma

0

Ish kreu i Aleancës Kuqezi Kreshnik Spahiu nuk i ndahet politikës shqiptare e cila ngre kauza mbi vdekjen e familjarëve të kundërshtarëve politikë.

Spahiu, shprehet se s’duhet ti urojmë vdekjen prindërve të Ramës, Berishës, Metës apo Bashës por ata duhet të ekzekutohen politikisht.

Sipas tij, dhe me Kanun i vdekuri nuk përgojohet e nëpërkëmbët.

Postimi i Spahiut:

Ne s’duhet ti urojmë vdekjen prindërve të Ramës,

Berishës, Metës apo Bashës.

Madje as vdekjen e tyre biologjike.

Thjesht duhet ti ekzekutojmë politikisht.

Duhet ta bëjmë kur ATA ende frymojnë!

Prindrit e tyre, s’janë fajtorë. Me Kanun:

“I vdekuri as përgojohet, as nëpër-këmbet”

Burrat s’merren me kufoma

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy