minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Kryebashkiaku jep lajmin e mirë: Oliana dhe Ermali, dy zv.kryetarët e kaluan me sukses Covid-19 - Struga.net

Kryebashkiaku jep lajmin e mirë: Oliana dhe Ermali, dy zv.kryetarët e kaluan me sukses Covid-19

0

Dy zëvendës kryetarët e Bashkisë së Lezhës. Oliana Moriseni dhe Ermal Pacaj, kanë kaluar me sukses koronavirusin.

Lajmine bën me dije kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu, i cili vlerëson sakrificën e tyre, duke thënë se tregon seriozitetin e stafit.

Postimi i Ndreut:

Oliana dhe Ermali, dy Zv. Kryetaret e Bashkise Lezhe, kane kaluar me sukses Covid-19. Duke ju uruar shendet te plote, i komplimentoj per korrektesen e treguar duke u izoluar dhe kryer nje karantine serioze.

Sakrifica qe ata bene eshte pjese e seriozitetit qe ne kemi si staf, duke vleresuar situaten per mos infektimin e familjeve dhe kolegeve.

egjithese cdo dite kemi qene ne kontakt per konsulta pune, dhe ata vete nuk kane reshtur se punuari nga shpia duke ndihmuar ne zgjidhjen e problematikave.

Por pati dhe ndonje qe me helmin ne gjak, beri statuse pa pike turpi. Por ne ja dalim gjithmone, ashtu si Oliana dhe Ermali, dhe kushdo tjeter qe do infektohet nga Covid.

Urime e mbaresi per te dy. Mezi presim te rikthehen ne pune per te ecur me shpejt ne punet e perditeshme!

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy