minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Kthehet në shtëpi natën vonë, burri gjen brenda dy gjarprinj gjigandë që i kishin shembur tavanin - Struga.net

Kthehet në shtëpi natën vonë, burri gjen brenda dy gjarprinj gjigandë që i kishin shembur tavanin

0

Një burrë nga Queensland u trondit kur gjeti dy gjarprinj në shtëpinë e tij që peshonin nga 25 kg. Ata kishin shembur tavanin e shtëpisë dhe kishin hyrë brenda. David Tait gjeti një piton në dhomën e gjumit, ndërsa tjetri në sallon.

Steven Brown nga “Brisbane North Snake Catchers and Relocation”, ka treguar se këta dy gjarprinj janë ndër gjarprinjtë më të shëndoshë që ka parë ndonjëherë.

Z. Brown tha se gjarpërinjtë mund të kenë qenë duke luftuar për një femër e si pasojw kanë shembur çatinë. Sipas tij me shumë mundësi, pitoni femer mund të jetë shumë afër shtëpisë.

Ndërkohë, Z. Tait është shprehur se herë pas here sheh gjarpërinj në çatinë e tij prej metali.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy