minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ky shtet po e mund koronavirusin, vetëm 24 raste aktive - Struga.net

Ky shtet po e mund koronavirusin, vetëm 24 raste aktive

0

Duhet theksuar se në muajin e kaluar Zelanda e Re kishte zero raste aktive me Covid-19. Ndërkohë muaji korrik shënoi një ngritje mesatare të rasteve mes 1 dhe 2 raste infektime në ditë. Tani ky shtet numron vetëm 24 raste aktive gjithsej me koronavirus, shkruan albinfo.ch.

Siç njoftoi Departamenti i Shëndetit në Zelandën e Re, në 24 orët e fundit kishte vetëm 2 raste infektimi me virus. Që nga fillimi i pandemisë, ky shtet numron total 1,569 infektime. Nga numri i të infektuarve, 1,523 janë shëruar plotësisht. Nga ana tjetër, numri i viktimave është 22 persona. /Albinfo.ch

Ky shtet po e mund koronavirusin, vetëm 24 raste aktive shkruan Albinfo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy