minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Leao shënon golin më të shpejtë të Serie A - Struga.net

Leao shënon golin më të shpejtë të Serie A

0

Ndeshja e sotme mes Sassuolos dhe Milanit ka shënuar një rekord të ri.

Goli i shënuar nga futbollisti i Milanit, Rafael Leao është më i shpejti në historinë e Serie A.

Ai u shënua pas vetëm 6 sekondash, duke tejkaluar rekordin e mëparshëm të Paolo Poggit, në dhjetor të vitit 2001 kur teksa mbante fanellën e Piacenzas shënoi vetëm 8 sekonda, pas nisjes së ndeshjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy