minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Lefter Maliqi kërcënon Ramën: Fundin e ke të hidhur, ke plot mëkate për të larë. S’të shpëton asgjë përballë popullit të zemëruar - Struga.net

Lefter Maliqi kërcënon Ramën: Fundin e ke të hidhur, ke plot mëkate për të larë. S’të shpëton asgjë përballë popullit të zemëruar

0

Ish deputeti i LSI, PS, PD dhe tashmë vetëm në Kuvend që bën punën e opozitës, Lefter Maliqi ka kërcënuar Edi Ramën se do të ketë një fund të hidhur.

Sipas Maliqit, me mëkatet që ka bërë Rama, nuk ka asnjë shpëtim përballë popullit.

“Tallu me shqiptaret dhe ca kohe, bej interesantin me veprime e aktrime plot ligesi duke terhequr vemendjen.

E mashtrove, varferove, kriminalizove, cpopullove kete vend.

Fundin e ke te hidhur, ke plot mekate per te lare, qesh mire kush qesh i fundit, sdo pijne më uje milionat e eurove, krimi, bandat, oligarket, institucionet e kapura perballë 90% te shqiptareve te zhgenjyer, mashtruar, perbuzur dhe te fyer rende”, shkruan Maliqi në rrjetin social.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy