minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Lefter Maliqi kërkon të frymëzojë opozitën me fushatat e Berishës, Basha nuk “ndez”: Ramës po i vjen fundi, jemi afër fitores së shumëpritur - Struga.net

Lefter Maliqi kërkon të frymëzojë opozitën me fushatat e Berishës, Basha nuk “ndez”: Ramës po i vjen fundi, jemi afër fitores së shumëpritur

0

Deputeti i pavarur Lefter Maliqi ka ndarë një video kur Sali Berisha askokohe si kryeministër vizitoi fshatin Lapardha të Beratit.

Maliqi thotë se fitorja e opozitës politike në zgjedhjet e 2021 është e shpetjë.

Ai jep mesazhin që puna e ngelur në vend nga 7 vjet e gjysëm qeverisje mashtruese Rilindase po i vjen fundi.

“S’ka Covid-19 që na ndan, do jemi më afër, më pranë, më të bashkuar se kurrë deri në fitoren e përbashkët dhe të shpejtë. Së shpejti pranë jush.

Kthimi i besimit, shpresës do ndodh. Entuziazmi do rikthehet.

Puna e ngelur në vend nga 7 vjet e gjysëm qeverisje mashtruese Rilindase po i vjen fundi.

Së bashku premtimet do i kthejmë në realitet, sfida është e përbashkët me fitore. Ju jeni të parët. Respekte dhe mirënjohje”, tha Maliqi.

Deputeti i te gjitha prtive Lefter Maliqi duke pare se Lulzim Basha nuk ndez entuziasmin ne fitore, ka vendosur qe te frymezoje opoziten me fushatat e ish kryeministrit Sali Berisha kur ishte ne pushtet!

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy