minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
lir Beqaj poston grafikun: Prirje në rënie të rasteve të reja dhe fatalitetit nga Covid-19 - Struga.net

lir Beqaj poston grafikun: Prirje në rënie të rasteve të reja dhe fatalitetit nga Covid-19

0

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka publikuar në Twitter një grafik të ditëve të fundit, sa i përket situatës së koronavirusit. Sipas grafikut të publikuar nga Beqaj, në 5 ditët e fundit ka pasur një prirje drejt rënies, si të rasateve të reja me koronavirus, ashtu edhe vdekjeve nga kjo sëmundje në të gjithë botën.

“COVID – 19 në botë. Në 5 ditët e fundit ka një prirje rënëse qoftë të rasteve të reja, qoftë të fataliteteve. Të shpresojmë për më të mirën.”, shkruan Beqaj, ndërsa poston grafikun.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy