minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Luana i bën “zbor” photoshopit: Shtrembëron dërrasën për të zmadhuar të pasmet - Struga.net

Luana i bën “zbor” photoshopit: Shtrembëron dërrasën për të zmadhuar të pasmet

0

Luana Vjollca është një nga moderatoret më simpatike e të përfolura të ekranit shqiptar.

Format e saj të kolme janë një arsye pse çdo postim i saj në rrjetet sociale komentohet aq shumë dhe merr mijëra pëlqime.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga plazhi ku ka ekspozuar format e saj.

Mirëpo, ajo që bie në sy është një detaj i vogël, deformimi i një dërrase që ndodhet në sfond.

Ky deformim i dërrasës vjens i pasojë e photoshopit të përdorur nga moderatorja për të zbadhuar të pasmet.

Nuk është hera e parë që Luana përdor photoshopin për të perfeksionuar fotot e saj.

Kjo është vënë re edhe nga ndekjësit e saj në rrjetet sociale të cilët e kanë kritikuar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy