minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Mbaruan pushimet, PS ‘ndez motorët’ e fushatës: Grupi Parlamentar më 1 shtator mblidhet në Elbasan. Ja axhenda - Struga.net

Mbaruan pushimet, PS ‘ndez motorët’ e fushatës: Grupi Parlamentar më 1 shtator mblidhet në Elbasan. Ja axhenda

0

Partia Socialiste ka ndezur motorët për zgjedhjet e vitit 2021.

Bëhet me dije se më 1 shtator do të nisin lëvizjet për fushatën elektorale për zgjedhjet e ardhshme.

Burime për median bëjnë me dije se më 1 shtator të martën, Grupi Parlamentar i PS do të mblidhet në orën 16:00 në Elbasan.

Në fokus do të jetë thirrja e Asamblesë Kombëtare për zgjedhjen e kryesisë së re, si dhe në mbledhje do të merren porositë për nisjen e fushatës elektorale.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy