minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Me kapele të zezë dhe eskortën që nuk i ndahet, ja ku po relaksohet kryeministri Rama - Struga.net

Me kapele të zezë dhe eskortën që nuk i ndahet, ja ku po relaksohet kryeministri Rama

0

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur jugun e vendit për të kaluar pushimet.

Ai është fotografuar në Vuno, ulur në një nga lokalet e zonës duke shijuar pasditen.

Pas kryeministrit nuk mungon as eskorta. Në foto shihet edhe një prej truprojave teksa vëzhgon ambientin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy