minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Merr fund arratia e 59-vjeçarit, policia arreston vrasësin e dy motrave te Astiri - Struga.net

Merr fund arratia e 59-vjeçarit, policia arreston vrasësin e dy motrave te Astiri

0

Policia e shtetit ka arrestuar 59-vjeçarin Përparim Ademi, i cili tronditi Tiranën këtë të enjte, duke u marrë jetën bashkëjetueses së tij dhe motrës së saj. Ngjarja e rëndë ndodhi në një banesë në zonën e Astirit.

Policia e Tiranës vë në pranga autorin e krimit të dyfishtë.

Si rezultat i rrethimit të zonës, pikave të kontrollit dhe trysnisë së ushtruar nga shërbimet e Policisë u bë e mundur vënia në pranga e autorit Përparim Ademi.

Ky shtetas aktualisht ndodhet në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore”, tha policia. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy