minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Miku i tij u gjet i vrarë me plumb në kokë, reagon Stresi: Ma ke këput shpirtin sot kur mora lajmin - Struga.net

Miku i tij u gjet i vrarë me plumb në kokë, reagon Stresi: Ma ke këput shpirtin sot kur mora lajmin

0

Këngëtari Arkimed Lushaj kishte njohje me 27-vjeçarin që u gjet i varë mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Stresi shpreh dhimbjen e madhe për vdekjen e të riut, i cili u gjet i vrarë me plumb në kokë.

Gjin Boriçi, i cili njihej edhe me emrin Gjin Ndoji, rezulton si një person me precedent kriminal në fushën e krimeve ndaj personit dhe trafiqeve të paligjshme. Por nuk përjashtohet as pista e gjakmarrjes.

Stresi ka ndarë foto dhe bisedat me të ndjerin.

Share.

Comments are closed.