minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ndërron jetë nga COVID-19, ish-drejtori i AKU-së Vlorë - Struga.net

Ndërron jetë nga COVID-19, ish-drejtori i AKU-së Vlorë

0

,Një tjetër viktimë është shënuar këtë të enjte në vendin tonë nga koronavirusi.

Raportohet se ka humbur jetën ish- drejtori i Aku-së së Vlorës, Syrja Binaj 55 vjeç.

55 vjeçari ndodhej i shtruar në spitalin Covid 2, ku po merrte dhe ndihmën mjekësore, por fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy