minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Nuk të bie mirë përfundimi, Erion! - Struga.net

Nuk të bie mirë përfundimi, Erion!

0

Nga Astrit Patozi

Nuk të bie mirë ky përfundimi me vjedhjet e lekëve të rrugëve, Erion. Të cilat m’i paske faturuar mua, meqë në kohën kur paskan ndodhur, sipas teje, unë kam qelluar të isha deputet.

S’ka problem Erion, se mbaj unë, mund të më caktosh edhe që kam organizuar drekën e ngjalave të 1 prillit në Gjirin e Lalëzit.

Perfytyro, se çfarë duhet të mendoj unë për ty, me rregull treshi, që je edhe sot e kësaj dite zëvendëskryeminstri i qeverisë së Edi Ramës. Dhe kjo nuk vlen vetëm për tenderat apo koncensionet e rrugëve.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy