minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Pa miratimin e LDK-së nuk shitet Audi Q7 i Isa Mustafës - Struga.net

Pa miratimin e LDK-së nuk shitet Audi Q7 i Isa Mustafës

0

Vetëvendosje do provojë sërish gjatë ditës së nesërme të marrë miratimin e asamblistëve të LDK për shitjen e Audisë Q7 që përdorej nga ish kryetari Isa Mustafa.Shkëmbimi i tokës përball Kuvendit të Komunës së Prishtinës, zgjedhja e aksionarëve të ndërmarrjeve publike lokale si dhe shitja e Audi Q7, janë tri pikat për të cilat kanë shprehur shqetësim Vetëvendosje. Madje, këto thonë se do të jenë nesër në rend të ditës, në seancën e Kuvendit të komunës së Prishtinës.Ylli Hoxha, ka theksuar se ka pasur tentativë nga Komiteti për Politikë dhe Financa, që në mënyrë të pa ligjshme të mënjanoj këtë çështje nga rendi i ditës në Kuvend. Megjithatë, si… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy