minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Pas deklaratave të Ramës se opozita s’ka alternativë, Kryemadhi: Këta të rinj janë gjenerata tjetër e udhëheqësve (duken të vegjël për majin 2021) - Struga.net

Pas deklaratave të Ramës se opozita s’ka alternativë, Kryemadhi: Këta të rinj janë gjenerata tjetër e udhëheqësve (duken të vegjël për majin 2021)

0

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi iu përgjigj shkurt deklaratës së kryeministrit Edi Rama në Elbasan, sipas të cilit shqiptarët nuk kishin alternativë në zgjedhjet e ardhshme.

Duke e konsideruar kryeministrin të dështuar, Kryemadhi thekson se të rinjtë dhe të rejat janë gjenerata tjetër e udhëheqësve të Shqipërisë

“Kryeministri i dështuar refuzon të shohë alternativën më të mirë.

Këta të rinj dhe të reja janë gjenerata tjetër e udhëheqësve të Shqipërisë. Është koha për të ecur drejt Evropës”, shkruan ajo.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy