minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
PD mbyll fazën e parë të përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë, shpallet fitorja e madhe: Ata që plotësojnë kriteret s’janë në listë do bëhen ministra të qeverisë “Basha” - Struga.net

PD mbyll fazën e parë të përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë, shpallet fitorja e madhe: Ata që plotësojnë kriteret s’janë në listë do bëhen ministra të qeverisë “Basha”

0

Ka përfunduar faza e parë e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë në Partinë Demokratike.

Mësohet se janë 946 kandidatë të përzgjedhur nga komisioni.

Selia blu thotë se ata që plotësojnë kriteret dhe nuk janë në listë, do të jenë pjesë e qeverisjes nesër duke parandaluar çdo reagim të fortë që mund të vijë nga personat që nuk do të kandidohen. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy