minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Portali i Shkëlzen Berishës “rehabiliton” Arminën: Ka simpatinë e publikut, është një nga emrat më të njohur në Shqipëri. Po shijon ditët e nxehta në bregdet - Struga.net

Portali i Shkëlzen Berishës “rehabiliton” Arminën: Ka simpatinë e publikut, është një nga emrat më të njohur në Shqipëri. Po shijon ditët e nxehta në bregdet

0

Portali i familjes Berisha ka bërë një tentativë për të rehabilituar imazhin e të dashurës së Shkëlzen Berishës Armina Mevlani.

Fill pasi kjo e fundit u kritikua nga ndjekësit për ironinë me shpërthimin në Hiroshima, portali ka përcjellë një lajm ku i thurr elozhe bukuroshes.

Media e djalit të Berishës, qetëson shqiptarët duke i thënë se ajo po bën pushime dhe po shijon ditët e nxehta në bregdet.

Ndërkohë për ta, bukuroshja ka simpatinë e publikut dhe se është një nga emrat më të njohur në Shqipëri, por pa sqaruar se për çfarë është e njohur.

“Ajo është një nga emrat më të njohur në Shqipëri.

Armina Mevlani duke qenë se ka simpatinë e publikut, ajo qëndron aktive në rrjete sociale aty ku edhe publikon imazhe të ndryshme edhe nga përditshmëria.

Së fundmi, nga plazhi publikoi imazhe teksa është duke i shijuar ditët e nxehta në bregdet.

Sigurisht se komentet ishin të shumta pasi ajo dukej tejet seksi”, shkruan portali familjar që mesa duket është “eksituar” mjaftueshëm nga “boronica” e Shkëlzenit. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy