minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Qenan Ademi, Qazim Bakija, Qemal Agushi, Bardhyll Fetahu janë vrarë nga SHIK-u a po!? - Struga.net

Qenan Ademi, Qazim Bakija, Qemal Agushi, Bardhyll Fetahu janë vrarë nga SHIK-u a po!?

0

Me datën 21 qershor 2010, a vrau 4 veta tjera në Kosovë në rrugën Viti-Kllokot? Tre shqiptar të Maqedonisë, një shqiptar i Kosovës? Pse u vranë nga SHIK-u? 371. Sepse kanë qenë ushtar lirie të UÇK-së si Haruni? 372. Kjo është arsyeja, pse trimërohen maqedonët apo? 373. Maqedonët mund t’i frikojnë shqiptarët duke ju thënë se ju vrasim si në Kosovë ashtu në Shqipëri !!!! 374. Numër dyshi i shërbimit të Kosovës SHIK Ilmi Reçica krahu i djathtë i Xhavit Halitit dhe Kadri Veselit është shok i ngushtë i Sasha Mijallkovit! 375. A janë forcat anti kombëtare në krye të popullit shqiptar? 376. A jeni ju SHIK-istat apo UDB-ashët që keni situatën nën-kon… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy